Apartmány


Apartmány Bastion sa nachádzajú 20 minút chôdze od Prezidentského paláca a historického centra Bratislavy, priamo nad Reštauráciou Bastion.

Štýlové ubytovanie v centre Bratislavy

Apartmány Bastion sa nachádzajú 20 minút chôdze od Prezidentského paláca a historického centra Bratislavy. Zariadenie ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na požiadanie máte k dispozícii aj bezplatné parkovisko strážené kamerovým systémom.

Každá z dvojpodlažných izieb v apartmánoch Bastion je osobitne zariadená. Izby sú vybavené klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou s viac ako 200 kanálmi, posedením, minibarom a rýchlovarnou kanvicou. K dispozícii máte tiež žehliace potreby.

V súčasnosti sa raňajky nedajú podávať.

Cenník ubytovania

Dvojpodlažná izba s oddeleným obývacím priestorom a spálňou. Izba je vybavená písacím stolom, má posedenie, klimatizáciu a vykurovanie.

Dátum pobytuCena za noc pri obsadení 2 osobamiCena za noc pri obsadení 1 osobou
1.3.2022 - 30.10.202258€55€
od 1.11.2022.......informujte sa na bastion@myhotel.sk

Dvojpodlažná izba s oddeleným obývacím priestorom a spálňou. Izba je vybavená písacím stolom, vykurovaním, klimatizáciou a posedením.

Dátum pobytuCena za noc pri obsadení 2 osobamiCena za noc pri obsadení 1 osobou
1.3.2022 - 30.10.202258€55€
od 1.11.2022.......informujte sa na bastion@myhotel.sk

Najlepší pomer ceny a kvality

V reštaurácii alebo na terase apartmánov Bastion si môžete vychutnať jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je v súčasnosti žiaľ zatvorená.

Rezervácia

Prosím, na rezerváciu použite portál Booking.com, alebo pošlite správu na náš e-mail bastion@myhotel.sk